Lewat ke baris perkakas

Сигарета — загорнутий у папір згорток ретельно нарізаної сигарети для паління сигарет; Сучасний тютюн для сигарет, як правило, м’якший, ніж тютюн для сигар.

Вигляд перших сигарет

Ацтеки курили порожнистий очеретяний трубопровід, набитий сигаретою. Різні інші аборигени Мексики, Центральної та Південної Америки подрібнювали листя сигарет, а також загортали шматочки в кукурудзяне лушпиння або різні інші овочеві обгортки. Але саме сигару, а також не модель сигарети, переможці запропонували Іспанії як розкіш для багатих людей. Легко купити сигарети комплімент дешеві у нас і переконайтеся у зручності оптової покупки.

Французькі та британські солдати протягом наполеонівських битв познайомилися з ними; французи називали їх сигаретами. Через сорок років ще одне покоління французьких, а також британських солдатів, які воювали в Кримській війні, було подаровано турецьким сигаретам. У той же час сигарети стали популярними в Сполучених Штатах.

Спочатку всі сигарети виготовлялися вручну або самим курцем, або на виробничих підприємствах. Заводський процес включав ручне катання на столі, склеювання, а також ручне пакування. У 1880 році Джеймс А. Бонсак отримав патент США на сигаретну машину, в якій сигарету подавали на безперервну смужку паперу, а також автоматично створювали, склеювали, закривали, а також різали за розміром за допомогою обертового леза. Пристрій Бонсака було імпортовано до Англії в 1883 році. Протягом наступних кількох років сектор сигарет утворився в ряді європейських країн.

Удосконалення в вирощуванні та обробці, які мінімізували вміст кислоти в сигаретному тютюні, а також значно полегшили дихання, сприяли значному посиленню куріння в перші п’ятдесяти відсотків 20-го століття. Під час Першої світової війни упередженість щодо жінок, які курять сигарети, була пошкоджена, і в 1920-х роках ця практика стала широко поширеною серед жінок у Європі, а також у США.

У 1950-х і 60-х роках дослідження дало медичні докази, що пов’язують куріння з небезпекою для здоров’я, зокрема з клітинами раку легенів, емфіземою легенів і серцево-судинними захворюваннями. У деяких країнах, зокрема у Великобританії та США, були вжиті заходи для боротьби з курінням сигарет. У 1980-х і 90-х роках, незважаючи на ширше визнання загроз здоров’ю та здоров’ю, куріння продовжувало зростати, при цьому збільшення споживання в набагато менш промислово розвинених країнах врівноважило ефект антитютюнової точки зору в інших країнах.

На території сучасної України курили споконвіку. Так, ви можете розумно зауважити “ти курили сигарету?” Звичайно, не сигарети, але що? Ще давньогрецький літописець Геродот пояснив скіфську традицію – вдихати дим від численних природних трав. Звичайно, тютюну там може і не бути, але справжню моду на куріння сигарет серед людей, які населяли наші землі, можна нанести на карту. Козаки, мабуть, через географічні чинники «придбали» цю ознаку. Нам неможливо уявити запорізького козака без люльки, яка була обов’язковою ознакою справжнього козака.

Втрата труби при цьому була рівносильна втраті голови, тому вони зберігали трубу за лацканом ковпака. Спочатку козаки не курили тютюн, але поєднували багато місцевих трав. Безпосереднє оточення з Туреччиною дало можливість козакам спробувати, а врешті-решт і звикнути до сигарет. Приязні люди не тільки заробляли на безкомпромісній боротьбі з Туреччиною, але й не гребували вилучити у супротивника всілякі «багатства». Сигарета була одним із найбажаніших трофеїв.

Comments

comments

By Admin

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *